TUULELAPSED OTSEÜLEKANNE
TUULELAPSED OTSEÜLEKANNE

Ma ootan, kuni väiksed tõrud sirgunud
on suureks puuks.
Mu pilk on märg. Mu salajõud on virgunud.
Mu hing jääb truuks…( Betti Alver) 

 

Armsad luule-ja teatrisõbrad. 

Kui lumevaip katab Eestimaad, ootame teid taas Jõgevale, Betti Alverile pühendatud XV  luulepäevadele TUULELAPSED, mis toimuvad 24. JA 25JAANUARIL 2020. 

Osalema ootame noori 1.-9.klassini. 

Sel aastal on teema SEE NAERULOHKUDEGA MAAILM… 

Kuni 15-minutilise lavastuse palume kokku seada OLIVIA SAARE JA/VÕI IRA LEMBERI JA/VÕI MAIMU LINNAMÄGI LUULETEKSTIDEST.  

Etendused toimuvad Jõgeva Kultuurikeskuses, olemas professionaalne heli-ja valgustehnika, lava ees astmed (vt ka Jõgeva Kultuurikeskuse kodulehte) 

Ööbimine  Piiri tn 1 endise koolihoone klassiruumides 

Toitlustamine Jõgeva Põhikooli uues majas Rohu tn 10 

Osalustasu 15 eurot, mida ootame hiljemalt 17.jaanuariks.

Osalusankeeti ootame hiljemalt 10.jaanuariks 2020 


AJAKAVA

REEDE, 24. JAANUAR

10.30 -12.00  Registreerimine ja majutamine (Piiri 1) koolimajas
12.00  Luulepäevade avamine Jõgeva Kultuurikeskuses


12.45 – 13.45  Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Igal puul on elujooned
Olivia Saar

Kunda ÜG kooliteater 5.-6.klass
Juhendaja Natalie Neigla

Olen teel
Olivia Saar

Kolga Kooli Kohal-olijad (7.- 9.kl)
Juhendaja Terje Varul

Me lapsed sageli meilt küsivad
Olivia Saar

Kuuste Kooli näitering
Juhendaja Kaija M Kalvet


14.00 – 14.45  Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses 

Ma jutustan lapsest…
Ira Lember, Olivia Saar, Maimu Linnamägi

Rakvere gümnaasiumi sõnakunstiring
Juhendaja Jana Sillajõe

Koolikell
Olivia Saar, Maimu Linnamägi, Ira Lember

J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikooli näitering Pahupidi Pärlid
Juhendaja Kristi Jaanus

Kui muinasjutud polnud enam moes…
Ira Lember
Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 4.-5.klasside trupp
Juhendaja Lianne Saage-Vahur

14.30 -16.00 Lõunasöök Rohu 10 koolimajas
16.00   Mõttehetked Betti Alveri pargis


16.30 -17.15  Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Naerulohud ajakildudes
Ira Lember, Olivia Saar, Maimu Linnamägi
Luunja Keskkooli näitering
Juhendaja Riina Belov

Kui muinasjutud…
Ira Lember

Saaremaa ÜG Kreputlased
Juhendaja Rita Ilves

Meie tänav
Olivia Saar, Ira Lember, Maimu Linnamägi

Rapla Vesiroosi Kooli teatristuudio “Ega Vist”, 3 klassi trupp
Juhendaja Krista Olesk


17.30 – 18.15  Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Kured läksid…
Olivia Saar ja Ira Lember

Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine
Juhendaja Maarika Koks

Unelugu
Olivia Saar

Saku Valla Kultuurikeskuse teatriring
Juhendaja Karl Sakrits

Läbi akna
Olivia Saar

Kadrioru Saksa Gümnaasium näitering 5. ja 6.klassi noored
Juhendaja Jane Lauter


18.30 – 19.15  Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Võrukaelad
Olivia Saar, Ira Lember
Tallinna 32. Keskkooli ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi KOKK põhikooli trupp

Juhendaja Eva Kalbus

Oh, neid ohkeid!
Olivia Saar

Kolga Kooli Kohal-olijad (4.-6. klass)
Juhendaja Terje Varul

Unetund
Maimu Linnamägi

Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 6.-9.klasside trupp
Juhendaja Lianne Saage-Vahur

 

19.30 – 20.30  Õhtusöök Rohu 10 koolimajas
20.30   Piduõhtu Piiri 1 koolimajas
             Juhendajate ja Nõukoja arutelu
00.00   Öörahu


LAUPÄEV, 25. JAANUAR

8.00 – 9.00  Hommikusöök Rohu 10 koolimajas


9.30 – 10.15  Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Karusselli karussell.
Ira Lember, Olivia Saar ja Maimu Linnamägi

Kunda ÜG kooliteater 2.-4.kl
Juhendaja Natalie Neigla

Mida lapsed tahavad?
Olivia Saar, Ira Lember, Maimu Linnamägi

Viimsi/Püünsi/Haabneeme Kool, EKSPERIMENT
Juhendaja Külli Täht

Kirplaste kasvulugu
Olivia Saar, Ira Lember, Maimu Linnamägi
Randvere Kooli näitering

Juhendajad Merle Västra ja Roosika Kann

 

10.30 – 11.45  Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Kui mul oleks kuu
Olivia Saar, Ira Lember
Tallinna 32. Keskkool KOKK põhikooli trupp

Juhendaja Eva Kalbus

Kui muinasjutud polnud enam moes
Ira Lember
Väike Karakter

Juhendaja Tiina Rumm

Veel on
Ira Lember, Maimu Linnamägi ja Olivia Saar

Kolga Kooli 5. klass
Juhendaja Kertu Nurmela


12.00 – 12.30  Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

Kõik tahavad lennata
Olivia Saar, Ira Lember

Rapla Vesiroosi Kooli teatristuudio “Ega Vist”, 5 klassi trupp
Juhendaja Krista Olesk 

Imelaps
Ira Lember

Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja 2.-3.klasside trupp
Juhendaja Lianne Saage-Vahur

12.30 – 13.00  Juhendajate ja Nõukoja arutelu Jõgeva Kultuurikeskuses
12.30 – 14.00  Lõunasöök Rohu 10 koolimajas
14.30   Ingeri kontsert Jõgeva Kultuurikeskuses

15.30   Luulepäevade lõpetamine Jõgeva Kultuurikeskuses


Edasine info MTÜ Tähetund kodulehel, aadressil: www.tahetund.eu 

Küsimuste tekkimisel kirjuta või helista Liannele: lianne@aasa21.ee, 5179056 

Kauneid mõtteid!
Korraldajad