AJAKAVA

Reede, 9. märts 2018

13:00 Üleriigilise vokaalansamblite konkursi avamine

13:30 I kontsert   IV – V kl

1 Aruküla Põhikool

tütarlaste ansambel PÄRLID

juhendaja Külli Ovir

2 Pärnu Kunstide Maja

tütarlaste ansambel TÄHEKILLUD

juhendaja Margrit Kits

3 Tallinna Õismäe Gümnaasium

IV klassi tütarlaste ansambel

juhendaja Koidu Ilmjärv

4 Paide Ühisgümnaasium

V klassi tütarlaste kvartett

juhendaja Piret Järvet

5 Erahuvialakool Meero Muusik

tütarlaste ansambel MEERO SÄDINAD

juhendaja Mirjam Dede

6 Viljandi Muusikakool

segaansambel VIVA LA MUSICA I

juhendaja Hedi-Kai Pai

7 Karl Rammi nimeline Sindi Muusikakool

tütarlaste ansambel SOLFIINED

juhendaja Helle Salumäe

8 Merivälja Kool

segaansambel

juhendaja Kaie Kodres

9 Saue Muusikakool

Saue Poistekoori 4. kl ansambel

juhendaja Elviira Alamaa

10 Gustav Adolfi Gümnaasium

segaansambel

juhendaja Ly Tammerik

11 Pärnu Mai Kool

segaansambel MAI MAIAD

juhendaja Margrit Kits

12 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool INSPIRA

segaansambel KOLM-KAKS-LÄKS!

juhendaja Pilvi Karu

13 Laulustuudio Fa-Diees

segaansambel SÄRTS

juhendaja Mikk Kaasik

14 Rae Huvialakool

tütarlaste ansambel SÄDE

juhendaja Külli Ovir

15 Türi Põhikool

tütarlaste ansambel ILUS ELU

juhendaja Tea Saar

15:00 Lõunasöök

17:00 II kontsert   VI – VII kl 

Rapla Laulustuudio

tütarlaste ansambel

juhendaja Thea Paluoja

2 Türi Põhikool

tütarlaste ansambel LAHEDAD

juhendaja Tiiu Schüts

3 Viljandi Muusikakool

tütarlaste ansambel VIVA LA MUSICA II

juhendaja Hedi-Kai Pai

4 Saue Muusikakool

Saue Poistekoori 5.-6. kl poisteansambel 

juhendaja Elviira Alamaa

5 Gustav Adolfi Gümnaasium

segaansambel KUSTIKAD

juhendaja Ly Tammerik

6 Saue Gümnaasium

tütarlaste ansambel HETK

juhendaja Grete Põldma

X – XII kl

7 Saue Muusikakool

Saue Noorte Meeste Koori ansambel

juhendaja Elviira Alamaa

Paide Muusika- ja Teatrimaja

neidude ansambel

juhendajad Tiina Kivimäe ja Sirje Grauberg

VIII – IX kl

9 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool INSPIRA

segaansambel WANZI

juhendaja Helle Rand

18:00 Õhtusöök

20:00 ansambel  NOORKUU

Jõgeva Kultuurikeskuses

22:00 Juhendajate ja Suure Kõrva nõupidamine

Laupäev, 10. märts 2018

08:30 Hommikusöök

11:00 III kontsert   VIII – IX kl

1 Rae Huvialakool

neidude ansambel HELILASED

juhendaja Külli Ovir

2 Viljandi Muusikakool

tütarlaste ansambel VIVA LA MUSICA III

juhendaja Hedi-Kai Pai

3 Paide Gümnaasium

tütarlaste trio SONARE

juhendaja Anne Toomistu

4 Erahuvialakool Meero Muusik

tütarlaste ansambel MEERO SÄDED

juhendaja Mirjam Dede

5 Saue Gümnaasium

neidude ansambel MELODY

juhendaja Grete Põldma

6 Kuressaare Gümnaasiumi huvikool INSPIRA

tütarlaste ansambel KÕLAGU

juhendaja Pilvi Karu

7 Tallinna 21. Kool

tütarlaste ansambel LavaCESS

juhendaja Ene Uibo

8 Türi Kultuurikeskus

segaansambel KULTRA

juhendaja Tea Saar

9 Pärnu Mai Kool

segaansambel MAI MAIUS

juhendaja Margrit Kits

10 Tallinna Reaalkool

8. kl noormeeste ansambel

juhendaja Annika Lundver

11 Erahuvialakool Meero Muusik

tütarlaste ansambel ISELOOMAD

juhendaja Anu Lõhmus

12 Türi Kultuurikeskus

Kaarel Orumägi laulustuudio segaansambel KAAROR

juhendaja Kaarel Orumägi

13 Pärnu Kunstide Maja

neidude ansambel KUMA NEIUD

juhendajad Aet Vill ja Margrit Kits

12:30 Lõunasöök

14.00 IV kontsert   X – XII kl

Jõgevamaa Gümnaasium

segaansambel

juhendaja Maret Oja

Tallinna Õismäe Gümnaasium

meesansambel HÄÄLEMURE

juhendaja Koidu Ilmjärv

     Georg Otsa nim Muusikakool

segaansambel 25E

juhendaja Kristina Bianca Rantala

Tallinna 21. Kool

neidude ansambel GIUSTO

juhendaja Ene Uibo

      Rahvusooper Estonia poistekoor

RO Estonia meeskvintett

juhendaja Riivo Jõgi

     Tallinna Reaalkool

neidude ansambel

juhendaja Eve Karp

Tallinna Õismäe Gümnaasium

neidude ansambel 3XUU (KOLMIKSUU)

juhendaja Koidu Ilmjärv

     Rae Huvialakool

neidude ansambel SOSIN

juhendaja Külli Ovir

    Türi Põhikool

segaansambel KVARTETIKE

juhendaja Tiiu Schüts

    Saaremaa Ühisgümnaasium

meesansambel VARSAKABI

juhendaja Mari Ausmees

    Põlva Muusikakool

neidude  ansambel BLUE-S

juhendajad Riivo Jõgi ja Margot Suur

    Laulustuudio Fa-Diees

segaansambel KERAVÄLK

juhendaja Mikk Kaasik

    Kuressaare Gümnaasiumi huvikool INSPIRA

meesansambel ÕUNARAKS

juhendaja Laine Lehto

    Rakvere Gümnaasium

neidude ansambel HEAMUS

juhendaja Ulrika Saar

15:30 Õhtusöök

17:00 ansambel   GRAM OF FUN

18:00 Üleriigilise vokaalansamblite konkursi lõpetamine ja autasustamine