“Tuulelapsed” 2012

Betti Alverile pühendatud VII luulepäevade “Tuulelapsed” parimad

 

LAUREAADID

  • Jõgeva Gümnaasiumi Liblikapüüdja (3b) – juhendajad Lianne Saage-Vahur ja Linda Tross – „Metsapere laulikud“
  • Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased – juhendaja Rita Ilves – „Hetked Eesti lauluga“
  • Kolga KOHAL-OLIJAD – juhendaja Terje Varul – „Suveöös”
  • Orissaare Gümnaasiumi Mo-teater – juhendaja Mare Noot – „Insomnia”
  • Jõgeva Gümnaasiumi Liblikapüüdja (7b) – juhendaja Lianne Saage-Vahur – „Üks ennemuistne jutt“
  • Viimsi Kooli EKSPERIMENT – juhendaja Külli Täht – „Ühe armastuse lugu“


PARIM JUHENDAJA – Mare Noot – Orissaare Gümnaasiumi Mo-teater juhendaja
ERIPREEMIAD LAVASTUSTELE:

  • Harmooniale häälestamise preemia

Lustivere Põhikool – juhendaja Malle Tuur – „Vana kannel“

  • Üksmeele preemia

Jõgeva Gümnaasiumi Liblikapüüdja (3b) – juhendajad Lianne Saage-Vahur ja Linda Tross – „Metsapere laulikud“

  • Vana kulla vääristamise preemia

Kehra Keskkooli Lunaatikud – juhendaja Endla Klemets – „Võtke laulda vastastikku“

  • Kogupere preemia

Jõgeva Gümnaasiumi Liblikapüüdja (1a) – juhendajad Lianne Saage-Vahur ja Tiiu Õunap – „Meie Mikukene“

  • Felix Kotta stroofi tunnetamise preemia

Lasnamäe Üldgümnaasiumi „Et“ – juhendaja Juta Teral – „Ilus elu“

  • Osavõtlikkuse preemia

Kunda laste näitetrupp Karoliine – juhendaja Marika Koks – „Vaat, mis juhtus“

  • Leidliku kujundi preemia

Torma kooli draamaring OFF – juhendaja Ülle Säälik – „Kui piiluks kaleidoskoopi“

  • Loo loomise preemia

Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased – juhendaja Rita Ilves – „Hetked Eesti lauluga“

  • Hingestatuse preemia

Vaida Põhikooli näitering Kilplased – juhendaja Kristiina Suvi – „Üks imeline helin”

  • Kodupaiga väärtustamise preemia

Aravete Keskkool – juhendaja Viiu Paljak – „Kodutänav”

  • Loova energia preemia

Kolga KOHAL-OLIJAD – juhendaja Terje Varul – „Suveöös”

  • Heliseva emakeele preemia

Orissaare Gümnaasiumi Mo-teater – juhendaja Mare Noot – „Insomnia”

  • Mõjususe preemia

Jõgeva Gümnaasiumi Liblikapüüdja (7b) – juhendaja Lianne Saage-Vahur – „Üks ennemuistne jutt“

  • Kassiliku nõtkuse preemia

Aseri Keskkooli „Kirdekad“ – juhendaja Luule Varinurm – „Ükskord elas väike hiir“

  • Tundliku sisu ja meisterliku vormi preemia

Viimsi Kooli EKSPERIMENT – juhendaja Külli Täht – „Ühe armastuse lugu“

ERIPREEMIA MEELDEJÄÄVA ROLLI EEST:

  • Georg Sakrits
  • Marleen Tamm
  • Aleks Guske
  • Keijo – Johann Norden
  • Madis Ader
  • Raimo Kozlov
  • Robyn Maask
  • Marili Aru
  • Janely Linno
  • Jonna Kubu
  • Hardi Möller
  • Siim Maran
  • Eliis Leppik
  • Kristiina Maaste
  • Kristjan Pint
  • Sten Taim
  • Raul Gross
  • Taavi Pleiats

VANEMUISE ERIPREEMIAD :

  • Jõgeva Gümnaasiumi Liblikapüüdja (7b) – Imetabase etenduse eest – juhendaja Lianne Saage-Vahur – tervele trupile teatripiletid etendusele „Tabamata ime”
  • Lustivere Põhikooli kellade ansambel – Muusika eripreemia – tervele trupile teatripiletid etendusele „Aja lugu muusikas”
  • Mare Noot – Orissaare Gümnaasiumi Mo-teater juhendaja – 2 piletit etendusele „Huntluts”
  • Rita Ilves – Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased juhendaja – 2 piletit etendusele „Huntluts”
  • Marilii Aru – Ilusa lavahetke eest – 2 piletit etendusele „Ninasarvik Otto”