“Tuulelapsed” 2009

Betti Alverile pühendatud IV luulepäevade “Tuulelapsed” parimad

LAUREAADID (noorem vanuseaste):

  • Jõgeva Gümnaasium
  • Tallinna 21. Kool
  • Rakvere Reaalgümnaasium 4 T klass

ERIPREEMIA (noorem vanuseaste):

  • Lasnamäe Üldgümnaasiumi näitering – rõõmsameelse ansamblimängu eest

LAUREAADID (vanem vanuseaste)

  • Kolga Kohal-Olijad
  • Orissaare Gümnaasium
  • Kehra Gümnaasium
  • SÜG Kreputlased

ERIPREEMIAD (vanem vanuseaste): 

  • Torma kooli draamaring – noortepärase muusikalis-luulelise põimiku eest
  • Peetri Põhikool – patriootilise kava koostamise eest
  • Lustivere Põhikool – originaalse lavakujundi (klaver) loomise eest
  • Luunja Keskkool – stiilse luulekompositsiooni eest
  • Tallinna Arte Gümnaasium – julge omaloomingulise lähenemise eest
  • Kunda ÜG näitetrupp Karoliine – vikerkaarelise luulekava esitamise eest
  • Rakvere LMS Karla noored – noorusliku iroonia preemia

ROLLIPREEMIAD:

  • Jaan Teevet – ottarderliku osatäitmise eest
  • Maria Pihlak – papagoi rolli eest
  • Kristi Traagel – mõtestatud luuletekstide esitamise eest
  • Mihkel Põder – mõtestatud luuletekstide esitamise eest
  • Anna Maria Koorits – vanaema Maria rolli eest
  • Anett Laansoo – naisdiktori rolli eest 
  • Glen Vinkel – kaameramehe rolli eest
  • Triin Rand – näkineiu rolli eest
  • KUNG-FU võitlejatele – lavavõitluse eripreemia
  • Anna-Maria Vahur – ajakirja Hea Laps eripreemia

Ajakava

Reedel 16. jaanuaril

13.00-13.45 Registreerumine Jõgeva Gümnaasiumis

14:00 – 14:45 Avamine Betti Alveri muuseumis
Mälestushetk Betti Alveri pargis

15:00 – 15:40 LÕUNASÖÖK Gümnaasiumis
15:00 – 16:00 Registreerumine jätkub
15:40 – 16:00 Sissejuhatav etendus Gümnaasiumis

Etendused koolimajas
16.00

  • Torma kooli draamaring OFF “Rumal rahutus”
  • Peetri Põhikool “Kuhu lähed Eestimaa?”
  • Lustivere Põhikool “Elu täis muinasjuttu, muinasjutt täis elu”

17.00

  • Luunja Keskkool “Ühe tavalise linna pargipingil”
  • Rakvere Reaalgümnaasium 4 T klassi näitering “Seitsmesed uudised”
  • Lasnamäe Üldgümnaasiumi näitering “Et” “Ilus algus”
  • SÜG Kreputlased „IMELOOMA, OMALOOMA OTSIMAS”

18.15

  • Tallinna Arte Gümnaasium “Mängime mängult mängu”
  • Kunda ÜG näitetrupp Karoliine “Köietantsija vikerkaarel”
  • KOLGA KOHAL-OLIJAD “Kaks teist”
  • Rakvere LMS Karla noored “Ikka juhtub”

19.40

  • Orissaare Gümnaasium”KÕIK, MIS JUHTUB JA EI JUHTU”
  • Kehra Gümnaasium „Ratas Hakkab veerema“
  • Tallinna 21. keskkool „Vanaema Mari”
  • Jõgeva Gümnaasium “Mis on kõige ilusam asi?”

20.30 ÕHTUSÖÖK
21:00 Pidu saalis, arutelu õpetajate toas.
24:00 Öörahu

Laupäeval 17. jaanuaril

9:00 – 10:00 Hommikusöök
10:00 – 10:30 Tööpäeva alustamine saalis.
10:30 – 12:45 Töö õpikodades
12:45 – 13:00 Kaotatud asjade otsimine
13:00 – 14:00 Lõunasöök
14:00 Lõpetamine