“Tähetund” 2006

Betti Alverile pühendatud XIV luulepäevade “Tähetund” parimad

GRAND PRIX – Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel, “Läki aga lavale tasakesi … “, juhendaja Aili Teedla
GRAND PRIX – Jõgeva Gümnaasiumi Liblikapüüdja, juhendaja Lianne Saage-Vahur

LAUREAAT – Tallinna 32.Keskkooli Tunderakk, “Unenägude seletaja”, juhendajad Gerda Kordemets, Anti Kobin, Laine Mägi
LAUREAAT – Rakvere Reaalgümnaasiumi laulu- ja mänguselts Karla, “Krahhh”, juhendaja Tiina Kippel

Laureaadi kandidaadid olid veel:

Lavastajapreemia – Annamari Nikkel, Keila Gümnaasium
Parim naisnäitleja – Maarja Merivoo, Kuusalu Keskkool
Parim meesnäitleja – Joonas Paas, Jõgeva Gümnaasiumi kooliteater Liblikapüüdja

Nominendid olid veel:

  • Keila Gümnaasiumi Roheline kass, “Tore on”, juhendaja Annamari Nikkel
  • Carl Robert Jakobsoni Gümnaasiumi näitetrupp, “Perpertum Mobile”, juhendaja Marika Mäger

Lavastajapreemia –  Aili Teedla, Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambli juhendaja
Nominendid olid veel :

  • Marika Mäger, CRJ Gümnaasium
  • Aili Kiin, Viljandi Maagümnaasium
  •  Annamari Nikkel, Keila Gümnaasium

Parim naisnäitleja – Kairiin Ruuven
Parim meesnäitleja –  Edvin (Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel)

ERIPREEMIAD

  • Iiri poisid, Kömpa jutustamise eest – Saaremaa Ühisgümnaasiumi “Kreisis” (juhendaja Sirje Kreisman)
  • Dramaturgilise idee eest – Saaremaa Ühisgümnaasiumi “Krevera” (juhendaja Rita Ilves)
  • Huvitava materjalivaliku eest (K.J.Peterson ja B.Alver) – Kadri Noormetsale ja Maigi Varuskile
  • Õigustatud video kasutuse eest – Rakvere Linnanoorte Näitetrupp (juhendaja Tiina Rumm)
  • Luule kui muusika eripreemia – Põltsamaa Kultuurikeskuse noorte näiteringile (juhendaja Keiu Kess)
  • Plastika ja miimika eripreemia – Jürgen Gansen
  • Parim kellahäälestaja – Maret Oja
  • Hingeaja preemia (Alveri maja hingeandjatele) – Jõgeva Gümnaasiumi Liblikapüüdja – etendus „Ma olin väike … ( juhendaja Lianne Saage-Vahur)

EESTI RAADIO ERIPREEMIA
Kompositsioonile toetav kujunduselement (muusikas) – Tallinna 32. Keskkool “Tunderakk” (juhendajad Gerda Kordemets, Anti Kobin, Laine Mägi)

KULDAVÄÄRT ÕPETAJA PREEMIA – TERJE VARUL (Kolga Keskkool)