“Tähetund” 2004

Betti Alverile pühendatud XII luulepäevade “Tähetund” parimad

GRAND PRIX – Treffneri näitetrupp Eufooria, juhendaja Helgi Tering

LAUREAAT – Nõo Reaalgümnaasium, juhendajad Heily Soosaar, Piret Laanesaar
LAUREAAT – Rapla Ühisgümnaasium “Ega Vist”, juhendaja Valter Uusberg
LAUREAAT – Kolga Keskkool, juhendaja Terje Varul

Lavastajapreemia – Annamari Nikkel, Keila Gümnaasium
Parim naisnäitleja – Maarja Merivoo, Kuusalu Keskkool
Parim meesnäitleja – Joonas Paas, Jõgeva Gümnaasiumi kooliteater Liblikapüüdja

 ERIPREEMIAD

  • Võimsa visuaalse lahenduse eest – Rakvere Linnanoorte Näitetrupp (juhendaja Tiina Rumm)
  • Sõnade tagant mõtte välja toomise eest – Jõgeva Gümnaasiumi kooliteater Liblikapüüdja lavastus “Pilve piiril” (juhendaja Lianne Saage-Vahur)
  • Julge omaloomingulisuse eest – Kuusalu Keskkool (juhendaja SaimaMerivoo)
  • Jõgeva Majandusühistu preemia Kuldaväärt õpetajale – Tiina Kippel, Rakvere Reaalgümnaasiumi laulu- ja mänguseltsi Karla juhendaja
  • Jõulise osatäitmise eest – Kimmo Paap (Kadrina Keskkool)
  • Publiku naerutamise eest – Jaak Laanpere (Kolga Keskkool), Fred Kuusemäe (Keila Gümnaasium)
  • Publiku magnetiks olemise eest – Helina Sternhof (Aseri Keskkool)
  • KSK Jõgeva OÜ eripreemiad – Kadi Metsla ja Rain Põdra (Jõgeva Gümnaasiumi kooliteater Liblikapüüdja)

Mari Tarandi preemiad ( Linda Viidingule kuulunud luule-raamatud)

  • Tallinna Huvikeskus “Kullo” teater, juhendajad Virko Annus ja Nele Sooväli
  • Saaremaa Ühisgümnaasiumi luuleteater Krevera, juhendaja Rita Ilves
  • Tallinna Kanutiaia Noortemaja KT-teater, juhendajad Maret Oomer ja Vera Kudrina

ERIAUHINNAD

  • luulepäevade juhid – Priit Põdra ja Karl Sakrits
  • valgustaja – Villu Konrad
  • helitehnik – Martin Makarevitš

 

Ajakava

Reede, 26.november 2004

12.00 – Betti Alverile pühendatud XII luulepäevad “Tähetund” avamine kultuurikeskuses
12.30 – 13.50 – Etendused kultuurikeskuses

  • “Aeg” – Haapsalu Üldgümnaasiumi draamaring, juhendaja Aivo Paljasmaa
  • “Inimene vajab imevähe – merd” (Ott Arderile mõeldes) – Kehra Keskkooli Lunaatikud, juhendaja Endla Klemets
  • “Ema ja laps. Ema. Laps” – Saaremaa Ühisgümnaasium “Krevera”, juhendaja Rita Ilves
  • “Filosoofiline geomeetria … Geomeetriline filosoofia” – Nõo Reaalgümnaasium, juhendajad Heily Soosaar, Piret Laanesaar
  • “See on nüüd selge, et on tarvis imevähe ….” – Põlva Ühisgümnaasium, juhendaja Maia Punak

14.15 – 15.20 Etendused kultuurikeskuses

  • “Kord” – Rapla Ühisgümnaasiumi “Corvus Albus”, juhendaja Kaider Vardja
  • “11” – Teater Randlase stuudio: Viidikate Akvaarium, juhendaja Anneli Aken
  • “Ringi kvadratuur” – Jõgeva Gümnaasiumi kooliteater Liblikapüüdja, juhendaja Lianne Saage-Vahur
  • “Vaba saba” – Audru Keskkool “Audrix”, juhendaja Tuuli Kruus

15.00 – 16.00 Lõunasöök gümnaasiumis
16.00 – 17.20 Etendused kultuurikeskuses

  • “Hingring” – Viimsi Keskkool, juhendaja Toomas Lõhmuste
  • “Mäng” – C.R.Jakobsoni Gümnaasiumi trupp, juhendaja Marika Mäger
  • “See on selge, et on tarvis imevähe … “ – Treffneri näitetrupp Eufooria, juhendaja Helgi Tering
  • “Mõni küsimus jääb vastuseta” – Saaremaa Ühisgümnaasium “Kreisis”, juhendaja Sirje Kreisman

17.30 Mälestushetked Betti Alveri pargis
18.00 – 19.00 Etendused kultuurikeskuses

  • “Elutants” – Rakvere Reaalgümnaasium “Karla”, juhendaja Tiina Kippel
  • “Nõiaring” – Rapla Ühisgümnaasium “Ega Vist”, juhendaja Valter Uusberg
  • “Ideedele ei ole eraomandust” – Viljandi Maagümnaasiumi kooliteater, juhendajad Reet Lubi, Andres Linnupuu

19.15 – 20.00 Etendused kultuurikeskuses

  • “Tukkujad” – Rakvere Gümnaasiumi Teatriansambel, juhendaja Aili Teedla
  • “Aegade armastus ehk Libahundi laul” – Pärnu Kunstide Maja luuleteater, juhendaja Rein Laos
  • “Komad reas” (Ott Arderi loomingu põhjal) – Varstu Noorteteater Kõgõkogo, juhendaja Lea Mändmets

20.30 – 21.30 Õhtusöök gümnaasiumis
21.30 Pidu gümnaasiumi saalis
21.30 Juhendajate ja Akadeemia nõupidamine

Laupäev, 27.november 2004

08.00 – 09.00 Hommikusöök gümnaasiumis
09.00 – 10.20 Etendused kultuurikeskuses

  • “Tahaks veel nutta ja naerda, ja loota ja armastada” – Tallinna 32.Keskkool “10c divisjon”, juhendaja Rednar Annus
  • “See on nüüd selge, et on tarvis imevähe ….” – Türi Gümnaasium “Lambaralli”, juhendaja Margi Rohijainen
  • “Oli ju ometi … oli ? e. eksinud enesesse” – Pelgulinna Rahvamaja näitestuudio Teatriviirus, juhendajad Helbe Sõerd, Reet Paavel
  • “Vähesest sünnib palju” – Kuusalu Keskkool, juhendaja Saima Merivoo

10.35 – 12.00 Etendused kultuurikeskuses

  • “See on nüüd selge, et on tarvis imevähe ….” – Tallinna 32.Keskkooli teatriklass Tunderakk, juhendajad Gerda Kordemets, Sheila Kolk
  • “Oo, et sädemeid kiljuks mu hing” – Rakvere Linnanoorte Näitetrupp, juhendaja Tiina Rumm
  • “Peitusemängu võimalusi” – Tallinna Huvikeskus Kullo Kool-teater, juhendajad Virko Annus, Nele Sooväli
  • “Punkt neris koma” – Kolga Keskkool, juhendaja Terje Varul

12.15 – 13.30 Etendused kultuurikeskuse

  • “Astusin lihtsate asjade juurde …” – Saue Gümnaasium, juhendaja Piret Uulma
  • “Teel” – KT-teater, juhendajad Maret Oomer, Vera Kudrina
  • “Pilve piiril” – Jõgeva Gümnaasiumi kooliteater Liblikapüüdja, juhendaja Lianne Saage-Vahur
  • “Massist oled sa tulnud ja massiks pead sa saama!” – Tallinna Ühisgümnaasium “Sireen”, juhendajad Rasmus Sõnajalg, Karmeli Laugen

13.30 – 14.30 Lõunasöök gümnaasiumis

14.30 – 15.45 Etendused kultuurikeskuses

  • “ … ainult seitse nooti” – Aseri Keskkooli näitering, juhendaja Luule Varinurm
  • “Tee” – Tallinna Tondiraba Keskkooli näitering “Et”, juhendaja Juta Teral
  • “Ahah” – Keila Gümnaasiumi näitering Roheline Kass, juhendajad Hille Vasmann, Annamari Nikkel

16.00 – 17.00 Etendused kultuurikeskuses

  • “Kihuta metsik tuul!” – Kadrina Keskkooli näitering, juhendajad Rain Mikser, Karl Mumm
  • “See on nüüd selge, et on tarvis imevähe ….” – Tartu Hugo Treffneri gümnaasiumi trupp Hell Hunt – juhendaja Mari Nurk
  • “Mõtete katmata küljed” – Kohila Gümnaasiumi “Lipsud”, juhendaja Hannely Toater

17.00 Kontsert kultuurikeskuses
17.45 Lõpetamine kultuurikeskusesfactory900(ファクトリー900)fa-244モデル 001カラー【楽ギフ_包装】 メンズ メガネ サングラス
[送料無料]結婚指輪 マリッジリング ペアリング ダイヤ ダイヤモンド ゴールドk18 コンビネーションリング 結婚記念リング2本セット18k 18金【楽ギフ_包装】0824カード分割【コンビニ受取対
【ふるさと納税】W(ウイング)スツール『ブラック』
プラチナ ダイヤモンド リング スリーストーン プラチナ・ダイヤモンド0.2ct スリーストーンリング(指輪) ダイヤモンド指輪
仏壇紫式部 紫檀調16号 仏具付き 上置型 唐木仏壇/小型仏壇/モダン仏壇/仏壇 ミニ/リビング仏壇/ダルマ型/だるまがた/送料込◇お盆 初盆◇
間仕切 アコーデオンカーテン ドア クールモダン(クリアーNo.6108/クリアーオレンジNo.6109)
Join the Strike【中古】
【映画ポスター】007 サンダーボール作戦 007 ロシアより愛をこめて (ジェームズボンド グッズ/ショーン?コネリー/Thunderball) /片面
高濃度水素風呂生成器
インテリア・家具 綿100% 無地調 国産 こたつ布団 掛け布団単品 『いろり』 萌黄(グリーン) 215×255cm