Punktitabel 2011

<< TAGASI ALO 2011 LEHELE

Alo Mattiisenile pühendatud XV muusikapäevade raames toimunud
ÜLERIIGILISE ANSAMBLITE KONKURSI ÜLDTULEMUSED 2011

IV – V klass

1. Tallinna Reaalkooli tütarlaste ansambel 8,29
2. Saue Poistekoori ansambel 7,43
3. Loo Keskkooli tütarlaste ansambel LAULULINNUD 6,71
4. Erahuvialakool Meero Muusik tütarlaste ansambel KESKMISED 6,29
5. Siimusti Lasteaed-Algkooli segaansambel 5,57
Saaremaa Ühisgümnaasiumi 5.kl segaansambel 5,57
6. Sirje Graubergi Laulukooli tütarlaste ansambel SIISIKE 4,29
Haapsalu Laulustuudio DO-RE-MI tütarlaste ansambel 4,29
7. Türi Gümnaasiumi tütarlaste ansambel SINA JA MINA 4,14

VI – VII klass

1. KG huvikool INSPIRA tütarlaste ansambel SÄRTS 8,43
2. Rapla Laulustuudio ja Rapla Ühisgümnaasiumi tütarlaste ansambel MEIKMAH 8,29
3. Viljandi Muusikakooli poisteansambel VIVA LA MUSICA III 8,14
4. Erahuvialakooli Meero Muusik tütarlaste ansambel (juhendaja Kristi Kiilu) 7,57
Rapla Poistekoori poisteansambel 7,57
5. Tallinna Reaalkooli tütarlaste ansambel 6,57
6. Erahuvialakooli Meero Muusik tütarlaste ansambel PARAJA (juhendaja Anu Lõhmus) 6,43
7. Pärnu Kunstide Maja tütarlaste ansambel VIIS+ 4,43
8. Türi Gümnaasiumi/Laupa Põhikooli tütarlaste ansambel MINA VÄ 3,86
9. Tallinna Õismäe Gümnaasiumi segaansambel 3,71

VIII – IX klass

1. Toomas Volli Laulustuudio tütarlaste ansambel PÄRNU PIIGAD 9,22
2. Paide Ühisgümnaasiumi noormeeste ansambel UNISTAJAD 6,56
3. Saaremaa Ühisgümnaasiumi meesansambel HUNDINUIAD 6,33
4. Kärla Põhikooli tütarlaste ansambel 6,00
5. Viljandi Muusikakooli tütarlaste ansambel VIVA LA MUSICA I 5,89
6. Järvamaa segaansambel NAGU PÄRIS ABBA 5,89
7. Türi Kultuurimaja poisteansambel POISSMEHED 5,33
8. Nõmme Kultuurikeskuse neidude ansambel NORE 4,33

X – XII klass

1. Viljandi Muusikakooli neidude ansambel VOCAMBLE 9,30
2. Pärnu Kunstide Maja neidude ansambel LIISUD 9,00
Rapla Laulustuudio/Rapla Ühisgümnaasiumi segaansambel
KUUSTEIST + 9,00
3. Raplamaa Noortemeeskoori meesansambel RAPLA NOORED MEHED 8,10
4. Tallinna Reaalkooli neidude ansambel (juh Eve Karp) 8,00
5. Toomas Volli Laulustuudio neidude ansambel VIISIPIDAJANNAD 7,90
6. Orissaare Gümnaasiumi neidude ansambel 7,40
Tallinna Reaalkooli segaansambel (juh Eve ) 7,40
Tallinna Inglise Kolledþi ansambel 7,40
7. Elva Gümnaasiumi neidude 7,10
8. KG huvikool INSPIRA segaansambel :RLAINE 7,00
9. Saue Gümnaasiumi neidude ansambel SASIR 6,70
10. Paide Gümnaasium segaansambel 6,60
11. Elva Gümnaasiumi neidude ansambel 6,40
Viljandi Muusikakooli neidude ansambel VIVA LA MUSICA II 6,40
12. Erahuvialakooli Meero Muusik neidude ansambel 6,30
13. Tallinna Reaalkooli neidude ansambel (juh Heli Roos) 6,20
Jõgeva Gümnaasiumi meesansambel 6,20
14. Türi Majandusgümnaasiumi segaansambel 6,10
15. Palamuse Rahvamaja neidude ansambel PAUNVERE PIIGAD 5,90
16. Türi Kultuurimaja Laulustuudio Avendris noorteansambel 5,20
17. Saaremaa Ühisgümnaasiumi meesansambel VARSAKABI 4,90
Kose Gümnaasiumi noormeeste ansambel 4,90
18. Anija valla noorteansambel 4,40