Punktitabel 2010

<< TAGASI ALO 2010 LEHELE

Alo Mattiisenile pühendatud XIV muusikapäevade raames toimunud
ÜLERIIGILISE ANSAMBLITE KONKURSI ÜLDTULEMUSED 2010

IV – V klass

1. Loo Keskkooli tütarlaste ansambel LAULULINNUD 8,21
Laulustuudio DO-RE-MI tütarlaste ansambel 8,21
3. Erahuvialakool Meero Muusik tütarlaste ansambel 7,47
4. Türi Gümnaasiumi tütarlaste ansambel 7,11
5. Tallinna Reaalkooli tütarlaste ansambel 6,83
6. Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasiumi segaansambel 6,67
7. Nõmme Kultuurikeskuse tütarlaste ansambel 6,60
8. Pärnu Kunstide Maja tütarlaste ansambel VIIS+ 6,00
9. KG huvikool INSPIRA tütarlaste ansambel SAAREPIIGAD 5,86
10. Siimusti Lasteaed-Algkooli segaansambel 5,16
11. Raasiku Põhikooli segaansambel 5,07
12. Türi Gümnaasiumi segaansambel 4,34
13. Sirje Graubergi Laulukooli tütarlaste ansambel 4,16
14. Kehra Laulustuudio tütarlaste ansambel 4,14

VI – VII klass

1. Rapla Laulustuudio ja Rapla Ühisgümnaasiumi tütarlaste ansambel 7,45
2. Järvamaa segaansambel NAGU PÄRIS ABBA 6,84
3. J.Liivi nim Alatskivi Keskkooli tütarlaste ansambel 6,80
4. Kärla Põhikooli tütarlaste ansambel 6,74
5. Erahuvialakooli Meero Muusik tütarlaste ansambel
(juhendaja Anu Lõhmus) 6,50
6. Türi Kultuurimaja poisteansambel POISSMEHED 5,98
7. Erahuvialakooli Meero Muusik tütarlaste ansambel
(juhendaja Kristi Kiilu) 5,93
8. Jõgeva Gümnaasiumi tütarlaste ansambel 5,88
9. KG huvikool INSPIRA tütarlaste ansambel SÄRTS 5,80
10. Türi Gümnaasiumi tütarlaste ansambel 5,65
11. Sirje Graubergi Laulukooli tütarlaste ansambel 4,71

VIII – IX klass

1. Gustav Adolfi Muusikakooli segaansambel 9,41
2. Viljandi Muusikakooli laulustuudio Viva La Musica neidude ansambel 8,94
3. Türi Majandusgümnaasiumi segaansambel 7,36
4. Tallinna Reaalkooli neidude ansambel 7,23
5. Paide Ühisgümnaasiumi noormeeste ansambel UNISTAJAD 7,10
6. Saaremaa Ühisgümnaasiumi meesansambel HUNDINUIAD 6,93
7. Saue Gümnaasiumi tütarlaste ansambel SaSir 6,86
8. Elva Gümnaasiumi tütarlaste ansambel 6,10
9. Kohila Gümnaasiumi segaansambel 5,70
10. Sirje Graubergi Laulukooli tütarlaste ansambel 4,68
11. Nõmme Kultuurikeskuse tütarlaste ansambel NORE 4,18

X – XII klass

1. Tallinna 32. Keskkooli neidude ansambel 9,28
2. Toomas Volli Laulustuudio neidude ansambel VIISIPIDAJANNAD 9,03
3. Orissaare Gümnaasiumi neidude ansambel 8,93
4. Rapla Laulustuudio/Rapla Ühisgümnaasiumi meesansambel TOHOHH 8,69
5. KG huvikool INSPIRA neidude ansambel MANDLIKE 8,60
6. Hugo Treffneri Gümnaasiumi segaansambel 8,36
7. Pärnu Kunstide Maja neidude ansambel LIISUD 8,34
8. KG huvikool INSPIRA segaansambel SA:RLAINE 8,26
9. Tallinna Reaalkooli neidude ansambel 8,04
10. Narva Koorikooli neidude ansambel 7,63
11. Jõgeva Gümnaasiumi meesansambel 7,50
12. Erahuvialakooli Meero Muusik tütarlaste ansambel 7,39
13. Vinni-Pajusti neidude ansambel 6,86
14. Järvamaa segaansambel 6,53
15. Saaremaa Ühisgümnaasiumi meesansambel VARSAKABI 6,43
16. Kose Gümnaasiumi meesansambel 6,38
17. Sirje Graubergi Laulukooli neidude ansambel 6,23
18. Saaremaa Ühisgümnaasiumi Britta Ilusate Tüdrukute ansambel 6,11
19. Palamuse Rahvamaja neidude ansambel PAUNVERE PIIGAD 5,84
20. Türi Gümnaasiumi segaansambel 5,06
21. Anija Valla Kultuurikeskuse segaansambel 4,90
22. Nõmme Kultuurikeskuse neidude ansambel VIVERE 4,75