Punktitabel 2004

<< TAGASI ALO 2004 LEHELE

Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade tulemused

punktide
arv
keskmine
hinne
IV – V klass B-kategooria
1. Sindi Gümnaasium 65,0 7,22
2. Kose Gümnaasium 62,5 6,94
3. Türi Gümnaasium 62,0 6,89
4. Jõgeva Gümnaasium 56,0 6,22
5. Kuressaare Gümnaasium 53,0 5,89
6. Õismäe Hum.Gümnaasium 41,0 4,56
7. Haljala Gümnaasium 32,5 3,61
     
IV – V klass A-kategooria
1. Erahuvialakool Meero Muusik 79,0 8,78
2. Pärnu Kunstide Maja 54,5 6,81
     
VI – VII klass B kategooria
1. Häädemeeste Keskkool 65,5 8,19
2. Tallinna Reaalkool 55,0 6,88
3. Kuressaare Gümnaasium 53,5 6,69
4. Türi Gümnaasium 53,0 6,63
5. Nõmme Noortemaja 50,5 6,31
6. Paide Gümnaasium(T) 47,0 5,88
7. Paide Gümnaasium(P) 45,5 4,31
8. Haljala Gümnaasium 31,0 3,88
     
VI – VII klass A-kategooria
1. Sirje Graubergi Laulukool 45,5 5,69
     
VIII – IX klass B-kategooria
1. Mooste Põhikool 70,5 7,83
2. Saaremaa Ühisgümn. 68,5 7,61
3. Türi Majandusgümn. 65,0 7,22
4. Tartu Waldorfgümn. 63,5 7,06
5. Lehtse Põhikool 53,0 5,89
     
VIII – IX klass A-kategooria
1. Saare Noorte Huvikool 78,8 9,85
2. Rapla Laulustuudio 74,0 9,25
3. Tallinn 37. Keskkool 56,5 7,06
4. Türi Kultuurimaja 56,0 7,00
5. Paide Muusikakool 50,0 6,25
6. Võru Muusikakool 38,5 4,81
6. Antsla Kultuuri- ja spordikeskus 38,5 4,81
     
BÄNDID
1. “Ursula” – Prantsuse Lütseum 54,5 9,08
2. “Kreeker” -Kohila Gümnaasium 44,0 7,33
3. “Zip” – Rapla Vesiroosi Gümnaasium 39,0 6,50
4. “H2O” – Konguta Rahvamaja 33,5 5,58
5. “Spitblood” – Rocca al Mare Kool 33,0 5,50
6. “The Weird Band” – Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 32,0 5,33
     
X – XII klass B-kategooria
1. Rapla Ühisgümnaasiumi noormeeste ansambel “Sprinkinkl” 85,0 9,44
2. Türi Gümnaasiumi segaansambel 84,5 9,39
3. Kuressaare Gümnaasiumi segaansambel 76,0 8,44
4. Kuressaare Gümnaasiumi “Hellena” 69,5 7,72
5. Saaremaa Ühisgümnaasium 69,0 7,67
6. Paldiski Gümnaasium 68,5 7,61
7. Haljala Gümnaasiumi ja Rakvere Reaalgümnaasiumi ühisansambel 67,0 7,44
8. Jõgeva Gümnaasium 66,0 7,33
9. Paide Ühisgümnaasium 64,5 7,17
10. Lähte Ühisgümnaasium 58,0 6,44
11. Saue Gümnaasium 55,0 6,11
12. Tallinna 37. Keskkool 54,5 6,06
13. Nõo Reaalgümnaasium 41,0 4,56
14. Tln.Õismäe Humanitaargümnaasium 33,0 3,67
15. Haljala Gümnaasium 29,0 3,22
     
X – XII klass A-kategooria
1. Rapla Laulustuudio segaansambel “KAMM” 83,3 9,26
2. Türi Gümnaasium 79,0 8,78
3. Pärnu Kunstide Maja 74,5 8,28
4. Tõrva Laulustuudio 62,0 6,89
5. Elva Laulustuudio “4 Friends” 56,0 6,22
6. Tõrva Kultuurimaja 55,0 6,11
7. Sirje Graubergi Laulukool 50,0 5,56
8. Elva Laulustuudio 47,0 5,22
9. Võru Muusikakool 28,5 3,17