Alo 2003

Alo Mattiisenile pühendatud üleriigilise ansamblite konkursi parimad 2003

GRAND PRIX – Rapla Laulustuudio segaansambel “KLÜKK”, juhendaja Thea Paluoja

LAUREAADID:

IV-V klass A ja B kategooria

  • 1. Häädemeeste Keskkooli poisteansambel, juhendaja Elon Miisna
  • 2. Türi Gümnaasiumi segaansambel, juhendajad Tea Saar
  • 3. Kose Gümnaasiumi poisteansambel, juhendaja Anne Kruuse

VI-VII klass A ja B kategooria

  • 1. Tallinna 32. Keskkooli tütarlasteansambel, juhendaja Lii Leitmaa
  • 2. Kuressaare Gümnaasiumi tütarlasteansambel “Milimali”, juhendaja Helle Rand
  • 3. Nõmme Noortemaja poisteansambel, juhendaja Toomas Voll

VIII-IX klass A kategooria

  • 1. Rapla Laulustuudio tütarlasteansambel “Kriide”, juhendaja Thea Paluoja
  • 2. Sindi Seltsimaja tütarlaste kvartett, juhendaja Toomas Voll

VIII-IX klass B kategooria

  • 1. Türi Gümnaasiumi noormeeste trio, juhendaja Tiiu Schüts
  • 2. Mooste Põhikooli tütarlasteansambel, juhendaja Lili Veidenberg
  • 2. Rapla Ühisgümnaasiumi noormeesteansambel “Sprinkinkl”, juhendaja Thea Paluoja

X-XII klass B kategooria

  • 1. Türi Gümnaasiumi segaansambel, juhendaja Tiiu Schüts
  • 2. Pärnu Raeküla Gümnaasiumi segaansambel, juhendaja Kadri Keskküla
  • 2. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi tütarlasteansambel “Siresääred”, juhendaja Ene Oltre
  • 3. Saaremaa ÜG meesansambel “Varsakabi”, juhendaja Mari Ausmees

X-XII klass A kategooria

  • 1. Tallinna Reaalkooli tütarlasteansambel, juhendaja Eve Karp
  • 1. Tõrva Laulustuudio tütarlasteansambel, juhendaja Maie Kala

Vokaalinstrumentaalansamblid

  • 1. Viljandi Maagümnaasiumi VIA, juhendajad Pille Prost ja Kristjan Priks
  • 2. Kohila Gümnaasiumi VIA “Kreeker Kids”, juhendaja Eerik Laanmets

ERIPREEMIAD

  • Teatraalsuse eest – Tartu Waldorfgümnaasiumi segaansambel, juhendaja Külli Ehastu
  • Parim klaverisaatja – Ahti Bachblum
  • Fiilingu preemia – Mooste Põhikooli tütarlasteansambel, juhendaja Lili Veidenberg
  • Parim õpetaja – Thea Paluoja, Rapla Laulustuudio
  • Parim õpetaja – Silja Otsar, Parksepa Keskkool
  • Parim õpetaja – Tiiu Schüts, Türi Gümnaasium
  • Suure Kõrva eripreemia “Valgele jänesele” ehk solist Nõmme Noortemajast
  • Riina Roose eripreemia laulu “Linnupesa” eriti sisuka esitamise eest – Kuressaare Gümnaasiumile
  • Silmapaistva eesti keele eest – Tallinna Tõnismäe Reaalkoolile, juhendaja Inna Rüü
  • Publiku preemia – Jõgeva Gümnaasiumi bändile

KLASSIKARAADIO ERIPREEMIAD

  • Parimale õpetajale – Elon Miisna, Häädemeeste Keskkool
  • Parim interpretatsiooni auhind ja 6 tundi tasuta salvestamisaega – Rapla Laulustuudio segaansambel “Klükk”, juhendaja Thea Paluoja
  • Tuleviku lootuspreemia ja 6 tundi tasuta salvestamisaega – Türi Gümnaasiumi noormeeste triole ja segaansamblile

 

“SUUR KÕRV”

Riina Roose
Lauri Breede
Tõnis Kõrvits
Tarmo Leinatamm
Viljar Pohhomov
Kait Tamra