Alo 2002

Alo Mattiisenile pühendatud üleriigilise ansamblite konkursi parimad 2002

GRAND PRIX – Orissaare Gümnaasiumi segaansambel, juhendaja Anne Kann

LAUREAADID:

V-VI klass A ja B kategooria

  • 1. Tallinna 32. Keskkooli 5b klassi trio, juhendaja Lii Leitmaa
  • 2. Häädemeeste Keskkooli poisteansambel, juhendajad Elon Miisna ja Minoret Miisna
  • 3. Tallinna Inglise Kolledzi tütarlasteansambel, juhendaja Liivi Urbel
  • 4. Sindi Gümnaasiumi poiste trio, juhendaja Helle Salumäe

VII-IX klass B kategooria

  • 1. Türi Gümnaasiumi segaansambel, juhendaja Tiiu Schüts
  • 2. Kuressaare Gümnaasiumi poisteansambel, juhendaja Veikko Lehto
  • 3. Sindi Gümnaasiumi neidudeansambel, juhendaja Aire Luhaoja

VII-IX klass A kategooria

  • 1. Pärnu Kunstide Maja tütarlasteansambel, juhendaja Anne Uusna
  • 2. Sindi Seltsimaja tütarlaste kvartett, juhendaja Toomas Voll
  • 3. Laulustuudio tütarlasteansambel “Kriide”, juhendaja Thea Paluoja

X-XII klass B kategooria

  • 1. Saaremaa ÜG meesansambel “Varsakabi”, juhendaja Mari Ausmees
  • 2. Jõgeva Gümnaasiumi neidudeansambel, juhendaja Maret Oja
  • 3. Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi neidudeansambel “Sütevaka siresääred”, juhendaja Ene Oltre

X-XII klass A kategooria

  • 1. Ülenurme Muusikakooli segaansambel, juhendaja Ursel Oja
  • 2. Rapla Laulustuudio segaansambel, juhendaja Thea Paluoja

Vokaalinstrumentaalansamblid

  • 1. Recycle Bin
  • 2. Pärnu Raeküla Gümnaasiumi vokaalinstrumentaalansambel, juhendaja Kristjan Kaasik
  • 3. Cosmoskva, juhendaja Ranno Paukson

ERIPREEMIAD

  • Candy Dulfer’i nimeline eritunnustus – Viljandi Maagümnaasiumi VIA solist Maria Lepik
  • Tulevikulootus – Parksepa Keskkooli Poisteansambel, juhendaja Silja Otsar
  • Parim juhendaja – Anne Kann, Orissaare Gümnaasiumi õpetaja
  • Parim klaverisaatja – Ahti Bachblum
  • Parim instrumentalist – Jaagup Tormis, ansambli Recycle Bin trummar
  • Välja paistva sisemise musikaalsuse eest – Matis Miisna, Häädemeeste Keskkooli poisteansambli laulja
  • Artistlikkuse eest – Saaremaa ÜG meesansambel “Varsakabi”, juhendaja Mari Ausmees
  • Eriliselt huvitava kõlavärvi eest – Ülenurme Muusikakooli segaansambel, juhendaja Ursel Oja
  • “Väike, aga tubli” – Kohila Gümnaaiumi VIA “Kreeker Kids”, juhendaja Eerik Laanmets

“SUUR KÕRV”

Gerda Kordemets
Tonio Tamra
Ivo Linna
Riina Roose
Olav Ehala
Peeter Konovalov
Raul Talmar
Hirvo Surva
Raul Vaigla