BETTI ALVERI 111. SÜNNIAASTAPÄEVALE PÜHENDATUD XIII LUULEPÄEVAD TUULELAPSED

 

 

Foto: Lea Pihlak

 

Ma ootan, kuni väiksed tõrud sirgunud
on suureks puuks.
Mu pilk on märg. Mu salajõud on virgunud.
Mu hing jääb truuks…( Betti Alver)

 

 

 

Armsad luule-ja teatrisõbrad.

Suured tänud osalemast XIII Betti Alverile pühendatud luulepäevadel “Tuulelapsed”! Sel korral oli teemaks „ILMARUUMI SALALAEGAS“ ja luulepäevad keskendusid Lehte Hainsalu luulele. Õnnesoovid parimaile, tänud publikule ja kohtume taas aasta pärast!

Lea Pihlaku fotojäädvustused: http://www.snap.ee/user/Leah/album/xiii_luulepaevad_tuulelapsed_

 


PARIMAD

 

LAUREAAT

  • “Lumememme lugu”

Viimsi Keskkooli trupp Eksperiment

juhendaja Külli Täht

  • “Olla veel laps”

Tallinna 32. Keskkooli ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi ühistrupp KOKK

juhendaja Eva Kalbus

  • “Päike, süüta laulutuli!”

Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased

juhendaja Rita Ilves

  • “Stiiliharjutused”

Kolga Kooli trupp Kohal-olijad, 7.-9.kl

juhendaja Terje Varul

  • “Maximini”

Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater, 7.-9.klass

juhendaja Natalie Neigla

  • “Punamütsike”

Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 7.b klassi trupp

juhendaja Lianne Saage-Vahur

  • “Kui ma ükskord …”

Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 9. klasside trupp

juhendaja Lianne Saage-Vahur

Juhendaja preemia   – KAIDER VARDJA – Võru Kreutzwaldi Kool

 

NÄITLEJAPREEMIA

JAN–ERIK TAMM Rakvere Linnanoorte Näitetrupp

HENDRIK VOITER Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine, 2. klass

DEREK LEHESTE Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine, 2. klass

OSKAR SOOMRE Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater, 3.-4. klass

MARILEEN SAAR Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater, 3.-4. klass

CHRISTOPHER VIITMAN Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 2. klasside trupp

GREGOR EPNER Peetri Lasteaed-Põhikool

KARL VÄSTRA Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 4.-5. klasside trupp

GEORG SAKRITS Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 9. klasside trupp

ARGO PÄRN Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 9. klasside trupp

TIMO LIPP Tallinna 32. Keskkooli põhikooli trupp KOKK

LEHOLA VAARPUU Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 3.a klassi trupp

 

ERIPREEMIA

Catlyn Rebas  – juhendaja debüüdi eest lavastusega “Juta lugu” Kolga Kooli trupp Kohal-olijad, 4.-6.kl

Hea rütmistuse eest lavastuses “Rutt” – Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine, 3. klass

Klassikaliste teatrivahendite eest lavastuses “Tüli ilmaruumi salalaekas” Ramsi Vaba Aja Keskuse trupp

Võru Kreutzwaldi Kooli 6.b klass –  muljetavaldava meeskonna töö eest lavastuse “Vaeslaps ja talutüdruk” loomisel

Sonettide meisterliku esitamise eest  lavastuses “Sissepoole aeg” – J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikooli trupp

Loodusläheduse eest lavastuses “Jään iseendaks” Rapla Vesiroosi Gümnaasium, teatristuudio „Ega Vist“

Siiruse eest lavastuses “Salapärane maailm” Randvere Kooli 3. klassi õpilased

Maarika Koks –  töö eest kõige noorematega


AJAKAVA

 

REEDE, 19. JAANUAR

11.00 -12.00 Registreerimine Jõgeva Põhikoolis (Piiri 1)

12.00 Luulepäevade avamine Jõgeva Kultuurikeskuses

12.45 – 13.45 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

  • Öine tee läbi uinuva maa
    (Lehte Hainsalu)
    Rakvere Linnanoorte Näitetrupp
    juhendaja Tiina Rumm
  • Saladused
    (Lehte Hainsalu)
    Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine, 2. klass
    juhendaja Maarika Koks
  • Juta lugu
    (Lehte Hainsalu)
    Kolga Kooli trupp Kohal-olijad, 4.-6.kl
    juhendaja Catlyn Rebas

 

14.00 – 14.45 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

  • Lumememme lugu
    (Lehte Hainsalu)
    Viimsi Keskkooli trupp Eksperiment
    juhendaja Külli Täht
  • Päikseplika
    (Lehte Hainsalu)
    Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater, 3.-4.klass
    juhendaja Natalie Neigla
  • Nõiamaja
    (Lehte Hainsalu)
    Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 2. klasside trupp
    juhendaja Lianne Saage-Vahur

 

14.30 -16.00 Lõunasöök koolimajas

16.00 Mälestushetked Betti Alveri pargis

 

16.30 -17.15 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

  • Liivakastimängud
    (Lehte Hainsalu)
    Peetri Lasteaed-Põhikool
    juhendajad Juta Teral ja Merleen Läänemägi
  • Rutt
    (Lehte Hainsalu)
    Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine, 3. klass
    juhendaja Maarika Koks
  • Poisid ja plikad
    (Lehte Hainsalu)
    Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 4.-5. klasside trupp
    juhendaja Lianne Saage-Vahur

17.30 – 18.15 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

  • Olla veel laps
    (Lehte Hainsalu)
    Tallinna 32. Keskkooli ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi ühistrupp KOKK
    juhendaja Eva Kalbus
  • Tüli ilmaruumi salalaekas
    (Lehte Hainsalu)
    Ramsi Vaba Aja Keskuse trupp
    juhendajad Ester Valk ja Kristo Villem
  • Päike, süüta laulutuli!
    (Lehte Hainsalu)
    Saaremaa Ühisgümnaasiumi Kreputlased
    juhendaja Rita Ilves

 

18.30 – 19.15 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

  • Vaeslaps ja talutütar
    (Lehte Hainsalu)
    Võru Kreutzwaldi Kooli 6.b klass
    juhendaja Kaider Vardja
  • Sissepoole aeg
    (Lehte Hainsalu)
    J.V.Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikooli trupp „Pahupidi pärlid“
    juhendaja Kristi Jaanus
  • Kui ma ükskord …
    (Lehte Hainsalu)
    Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 9. klasside trupp
    juhendaja Lianne Saage-Vahur

 

19.00 – 20.30 Õhtusöök koolimajas 
21.00 Pidu koolimajas/ Juhendajate ja Nõukoja arutelu
00.00 Öörahu

 

LAUPÄEV, 20. JAANUAR

8.00 – 9.30 Hommikusöök koolimajas

10.00 – 11.15 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

  • Käest kätte tuult
    (Lehte Hainsalu)
    Tallinna 32. Keskkooli põhikooli trupp KOKK
    juhendaja Eva Kalbus
  • Stiiliharjutused
    (Lehte Hainsalu)
    Kolga Kooli trupp Kohal-olijad, 7.-9.kl
    juhendaja Terje Varul
  • Jään iseendaks
    (Lehte Hainsalu)
    Rapla Vesiroosi Gümnaasium, teatristuudio „Ega Vist“
    juhendaja Krista Olesk
  • Päikseplika
    (Lehte Hainsalu)
    Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 3.a klassi trupp
    juhendaja Lianne Saage-Vahur

11.30 – 12.30 Etendused Jõgeva Kultuurikeskuses

  • Salapärane maailm
    (Lehte Hainsalu)
    Randvere Kooli 3. klassi õpilased
    juhendaja Merle Västra
  • Maximini
    (Lehte Hainsalu)
    Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater, 7.-9.klass
    juhendaja Natalie Neigla
  • Punamütsike
    (Lehte Hainsalu)
    Jõgeva kooliteater Liblikapüüdja, 7.b klassi trupp
    juhendaja Lianne Saage-Vahur

 

12.30 – 13.00 Juhendajate ja Nõukoja arutelu Jõgeva Kultuurikeskuses
12.30 – 14.00 Lõunasöök koolimajas
14.30 Improteater Impeerium Jõgeva Kultuurikeskuses
15.30 Luulepäevade lõpetamine Jõgeva Kultuurikeskuses


TRUPPIDELE

Kuni 15-minutilise etenduse palume lavale seada LEHTE HAINSALU LUULEST.

Etendused toimuvad Jõgeva Kultuurikeskuses, olemas professionaalne heli-ja valgustehnika, lava ees astmed (vt ka Jõgeva Kultuurikeskuse kodulehte)

Ööbimine ja toitlustamine Jõgeva Põhikoolis

Osalustasu 12 eurot

Luulepäevadele registreerumiseks on vajalik täita registreerimisleht!

Laadi alla registreerimisleht:

Registreerimislehe palume saata korrektselt täidetult hiljemalt reedeks, 29. detsembriks 2017 e-postile info@tahetund.eu .

Küsimuste tekkimisel kirjuta või helista Liannele: lianne@aasa21.ee, 5179056

IKKA ILU HÄÄDUST ME ÜMBER…

Korraldajad