Alo Mattiisenile pühendatud XX üleriigilise koolinoorte vokaalansamblite ja V üleriigilise noorte vokaalansamblite konkursi ajakava

TAGASI “ALO 2016” LEHELE


 

Reede, 4. märts 2016

13:00          Üleriigilise vokaalansamblite konkursi avamine

13:30          Lõunasöök

15:00          I kontsert   VI – VII kl

  • Viljandi Muusikakool
    tütarlaste ansambel VIVA LA MUSICA II
    juhendaja Hedi-Kai Pai
  • Tallinna Reaalkool
    segaansambel KOLM RUUDUS
    juhendaja Heli Roos
  • Tallinna 21. Kool
    tütarlaste ansambel ÜHEKSA SEITSMENDIKKU
    juhendaja Ene Uibo
  • Saaremaa Ühisgümnaasium
    6. klassi segaansambel
    juhendaja Riina Laanes
  • Saue Gümnaasium
    tütarlaste ansambel RITSIKAD
    juhendaja Grete Põldma
  • Paide Gümnaasium
    tütarlaste trio
    juhendaja Anne Toomistu
  • Pärnu Kunstide Maja
    neidude ansambel TÄHTIHELLAD
    juhendaja Margrit Kits
  • Türi Kultuurikeskus
    segaansambel KULTRA
    juhendaja Tea Saar
  • Haljala Gümnaasium
    tütarlaste ansambel SEITSMENDIKUD
    juhendaja Viivi Voorand
  • Merivälja Kool
    6. klassi segaansambel
    juhendaja Kaie Kodres
  • Erahuvialakool Meero Muusik
    tütarlaste ansambel SÄDED
    juhendaja Mirjam Dede
  • Kuressaare Gümnaasiumi huvikool INSPIRA
    tütarlaste ansambel KÕLAGU
    juhendaja Pilvi Karu
  • Laulu- ja Liikumisstuudio Mariel
    tütarlaste ansambel MINI-MARIEL
    juhendaja Maire Eliste
  • Erahuvialakool Meero Muusik
    segaansambel NELJAD-VIIED
    juhendaja Anu Lõhmus
  • Türi Kultuurikeskus
    Kaarel Orumägi laulustuudio  KAAROR segaansambel
    juhendaja Kaarel Orumägi

 

16:30          II kontsert   VIII – IX kl

  • Ülenurme Muusikakool
    tütarlaste trio INE
    juhendaja Ursel Oja
  • Kehra Kunstidekool
    Heli Laulustuudio segaansambel
    juhendaja Heli Karu
  • Tallinna 21. Kool
    neidude ansambel GIUSTO
    juhendaja Ene Uibo
  • Põlva Muusikakool
    tütarlaste ansambel KUUEMEELSED
    juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi
  • Saue Muusikakool
    Saue Noorte Meeste Koori ansambel
    juhendaja Elviira Alamaa
  • Kuressaare Gümnaasiumi huvikool INSPIRA
    poisteansambel ÕUNARAKS
    juhendaja Laine Lehto
  • Türi Põhikool
    segaansambel (trio)
    juhendaja Tiiu Schüts
  • Kuressaare Gümnaasiumi huvikool INSPIRA
    tütarlaste ansambel ÜKSMEEL
    juhendaja Helle Rand
  • Paide Gümnaasium
    segaansambel LAS LAAGERDUB
    juhendaja Malle Nööp
  • Jõgeva Põhikool
    tütarlaste ansambel LUMEN
    juhendaja Anne Pilvar
  • Erahuvialakool Meero Muusik
    tütarlaste ansambel KESKMISED
    juhendaja Anu Lõhmus
  • Laulu- ja Liikumisstuudio Mariel
    neidude ansambel MIDI-MARIEL
    juhendaja Maire Eliste

 

18:00          Õhtusöök

20:00          Alo laulude kontsert Jõgeva Kultuurikeskuses

Peaesineja Big Band Tartu koos solistide ja kooridega

22:00          Pidu ansambliga Rasked Keldrivatid

22:00          Juhendajate ja Suure Kõrva  nõupidamine

24:00          Öörahu

 

 

Laupäev, 5. märts 2016

 

09:00          Hommikusöök

11:00          III kontsert   IV – V kl

 

  • Pärnu Kunstide Maja
    tütarlaste ansambel TÄHELAPSED
    juhendaja Margrit Kits
  • Viljandi Muusikakool
    tütarlaste ansambel VIVA LA MUSICA I
    juhendaja Hedi-Kai Pai
  • Juhan Liivi nim Alatskivi Keskkool
    tütarlaste ansambel
    juhendaja Eve Koort
  • Gustav Adolfi Gümnaasium
    segaansambel Kustikad
    juhendaja Ly Tammeri
  • Kehra Kunstidekool
    Heli Laulustuudio tütarlaste ansambel
    juhendaja Heli Karu
  • Saue Muusikakool
    Saue Poistekoori 3.kl ansambel
    juhendaja Elviira Alamaa
  • Saue Gümnaasium
    tütarlaste ansambel SIRTSUD
    juhendaja Grete Põldma
  • Türi Põhikool
    segaansambel HEA BÄND
    juhendaja Tea Saar
  • Erahuvialakool Meero Muusik
    tütarlaste ansambel SÄDINAD
    juhendaja Mirjam Dede
  • Kuressaare Gümnaasiumi huvikool INSPIRA
    poisteansambel MOSKIITOD
    juhendaja Helle Rand

 

12.30          IV kontsert   X – XII kl

  • Pärnu Ühisgümnaasium
    meesansambel TÜHIK vol 2
    juhendaja Kadri Keskküla
  • Tallinna Õismäe Gümnaasium
    neidude ansambel KOLMIKSUU
    juhendaja Koidu Ilmjärv
  • Erahuvialakool Meero Muusik
    neidude ansambel FORCE MAŽOOR
    juhendaja Riho Ridbeck
  • Põltsamaa Ühisgümnaasium
    segaansambel TÕELISED VÄRVID
    juhendaja Karmo Toome
  • Tallinna Reaalkool
    11. klassi segaansambel
    juhendaja Annika Lundver
  • Räpina ja Põlva Muusikakool
    neidude ansambel GRAM OF FUN
    juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi
  • Sillamäe Muusikakool
    tütarlaste ansambel SININE LIND
    juhendaja Mihhail Gorjušin
  • Tallinna Õismäe Gümnaasium
    meesansambel HÄÄLEMURE
    juhendaja Koidu Ilmjärv
  • Viljandi Muusikakool
    segaansambel VIVA LA MUSICA III
    juhendaja Hedi-Kai Pai
  • Saaremaa Ühisgümnaasiumi ja Kuressaare Gümnaasiumi
    segaansambel KÄRG
    juhendajad Mari Ausmees ja Pilvi Karu

 

13:30          Lõunasöök

15:00          V kontsert   X – XII kl  ja  kuni 26-aastased

 

  • Saaremaa Ühisgümnaasium
    meesansambel VARSAKABI
    juhendaja Mari Ausmees
  • Paide Kultuurikeskus
    neidude ansambel
    juhendajad Tiina Kivimäe ja Sirje Grauberg
  • Tallinna Reaalkool
    neidude ansambel
    juhendaja Eve Karp
  • Vanalinna Hariduskolleegium, Gustav Adolfi Gümnaasium ja Georg Otsa nim Muusikakool
    segaansambel 25E
    juhendaja Kristina Bianca Rantala
  • Tartu Jaan Poska Gümnaasium
    segaansambel
    juhendaja Kaie Mägimets
  • Rapla Laulustuudio
    segaansambel ***
    juhendaja Thea Paluoja
  • Erahuvialakool Meero Muusik
    neidude ansambel ELLAD
    juhendaja Mirjam Dede

 

kuni 26-aastased

 

  • Viljandi Muusikakool
    segaansambel VIVA LA MUSICA IV
    juhendaja Hedi-Kai Pai
  • Eesti Meestelaulu Seltsi üle-eestilise poistekoori KALEV ja üle-eestiline neidudekoor LEELO
    segaansambel KalLe
    juhendaja Pille-Riin Langeproon

 

17:00          Kaunimate Aastate Vennaskonna kontsert

18:00          Õhtusöök

19:00          Üleriigilise vokaalansamblite konkursi lõpetamine ja autasustamine

20:00          JUHENDAJATE JA SUURE KÕRVA NÕUPIDAMINE

 

Aasta 2017

Taaskohtumine Jõgeval

 

Muusikapäevade logo (1997)

Kalev Pärtelpoeg

 

Muusikapäevade tunnusmeloodia

„Unelaulu“ põhjal muusikalist „Charlotte koob võrku“

Urmas Lattikas

Jaak Jürisson

 

Ülevaadet toimunud ansamblite konkursi kohta leiad aadressilt:

www.tahetund.eu

 


TAGASI “ALO 2016” LEHELE